PLATBY KARTOU BEZ POPLATKU, DOPRAVA PŘES ZÁSILKOVNU 49 KČ

náš facebook

 

Sportovní kluby

Neustále pro Vás obnovujeme nabídku povlečení, osušek, fleece dek a polštářků s motivy fotbalových klubů. V naší nabídce naleznete mimo jiné povlečení FC Barcelona (v mnoha variantách), povlečení Manchester United, Real Madrid.

 

detske povleceni FC Barcelona povlečení real madrid

 

Doplňky do auta

Zpříjemněte svým dětem dlouhé letní cesty autem autodoplňky s oblíbenými motivy z dětských pohádek a filmů z našeho obchodu. Rozšířili jsme pro Vás nabídku tohoto v létě tak žádaného sortimentu. Nabízíme Vám roletky, stínítka, autokapsáře, bezpečnostní podsedáky s certifikátem, polstrování bezpečnostních pásů, fólie na skla a další drobnosti. Vybírat můžete z motivů Cars, Disney Princess, Medvídek Pů, Hello Kitty, Bořek stavitel, Sponge Bob, Fairies, Star Wars, Spiderman.

roletka minnie

Jezdící koně PONNIE

Chcete, aby se Vaše dítě až si rozbalí svůj dárek rozzářilo jako sluníčko? Pak pro Vás máme to pravé. Fantastická a přitom zravá hračka v podobě jezdícího koníka PONNIE Vás určitě nezklame a spolu se svými dětmi zažijete dlouhé a dlouhé hodiny skvělé zábavy.

jezdící koník ponnie

Real Madrid

Pro obdivovatele tohoto fotbalového klubu z Madridu nabízíme širokou škálu produktů. Kromě povlečení je to hlavně kolekce cestovních zavazadel, batohů a peněženek od renomovaného výrobce Joumma.

 

Krásné lampičky s LED osvětlením nabízíme i s dálkovým ovládáním.

DOPORUČUJEME

LED lampičky DoDo

Kufříky na kolečkách

Představujeme novou kolekci kufříků na kolečkách Joumma 2017. Kufříky lze použít také jako odrážedlo. Jsou vybaveny popruhem pro nošení přes rameno. Kufříky mohou díky svým rozměrům sloužit jako palubní zavazadlo. V kolekci je celá řada velmi atraktivních vzorů pro dívky i chlapce. Doporučujeme velmi oblíbené kufříky s motivem Frozen (Ledové království).

kufříky na kolečkách

 

Kočárky pro panenky KNORR

Stálicí našeho sortimentu jsou již několik let kočárky pro panenky a další hračky od německého výrobce firmy KNORRTOYS. Nabízíme širokou škálu modelů i barevných kombinací kočárků pro panenky, které se vyznačují vysokou kvalitou i moderním designem ne nepodobným skutečným dětským kočárkům. V nabídce naleznete nejen klasické hluboké kočárky, ale i oblíbené trojkolky, golfky Panenkám samozřejmě můžete dopřát i oblíbené trojkombinace obdobné trojkombinacím určeným pro děti. Pro panenky můžete zakoupit dále nádherné dřevěné postýlky s doplňky. Žádané jsou také dětské stany s motivy Princezen nebo třeba Pirátů.

 

postýlky pro panenky Knorrtoys

Dětské stany

Každá malá princezná neo malý rytíř si nejradši hraje ve vlastním malém domečku. Všetky nabízené domečky, stany mají stěny a dno z pevné látky a uzavíratelný vchod. Dětské stany od Knorrtoys můžete postavi v dětském poji i na zahradě a vždy dětem uděláte radost. Stany koupíte už od 496 Kč. Vhodným doplňkem k stanům jsou prolézací tunely - tunel zelený a tunel housenka Hugo.

 


Hračky pro holky

Hračky pro holky

Ráj hraček pro holčičky. Kromě oblíbených značek panenek - Barbie,  Baby Annabell nabízíme též řadu doplňků od kočárků pro panenky počínaje, přes postýlky, cestovní sady, oblečky pro panenky

Barbie

Barbie od Mattela to je synonymum pro panenky jako takové. Oblíbenou Barbínu u nás najdete v desítkách variant a velikostí. Mnohé Barbie znáte také z televizní reklamy. Samozřejmě kolekce Barbie není jen Barbie samotná, ale také její věrný přítel Ken, zvířátka pro Barbie a řada doplňků.

Kočárky pro panenky

Zaměřujeme se na kvalitní kočárky pro panenky od německé firmy Knorr. Tyto kočárky pro panenky jakoby z oka vypadly opravdovým dětským kočárkům. Kočárky Knorr jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a vyznačují se velkou variabilitou, barevnou rozmanitostí a velkým množstvím doplňků jako jsou postýlky pro panenky, autosedačky, dětské kufříky.

Hledání dle parametrů:

Řadit podle 
Výrobce 


naše cena 1 250 Kč

imgnaše cena 1 250 Kč

img

naše cena 1 980 Kč

imgnaše cena 1 980 Kč

imgnaše cena 730 Kč

imgnaše cena 2 130 Kč

img

naše cena 1 980 Kč

imgnaše cena 1 980 Kč

imgnaše cena 1 380 Kč

imgnaše cena 730 Kč

imgnaše cena 1 969 Kč

imgnaše cena 416 Kč

imgnaše cena 156 Kč

imgnaše cena 1 990 Kč

img

naše cena 1 990 Kč

imgnaše cena 1 940 Kč

img

naše cena 2 450 Kč

imgnaše cena 1 650 Kč

imgnaše cena 1 969 Kč

img

naše cena 1 380 Kč

img

naše cena 725 Kč

imgnaše cena 1 210 Kč

img

naše cena 2 190 Kč

imgnaše cena 1 780 Kč

img

naše cena 1 120 Kč

imgnaše cena 1 090 Kč

imgnaše cena 1 940 Kč

imgnaše cena 1 890 Kč

imgnaše cena 1 940 Kč

img

naše cena 1 940 Kč

imgnaše cena 1 940 Kč

imgnaše cena 1 690 Kč

imgnaše cena 1 780 Kč

imgnaše cena 1 280 Kč

img

naše cena 2 190 Kč

imgnaše cena 1 780 Kč

imgnaše cena 980 Kč

imgnaše cena 1 280 Kč

imgnaše cena 1 385 Kč

imgnaše cena 1 280 Kč

img
běžná cena 1 990 Kč

naše cena 1 490 Kč

imgnaše cena 45 Kč

img

naše cena 710 Kč

imgnaše cena 2 190 Kč

imgnaše cena 1 780 Kč

imgnaše cena 1 550 Kč

img

naše cena 2 130 Kč

img

naše cena 1 969 Kč

imgnaše cena 1 210 Kč

img

naše cena 1 120 Kč

imgnaše cena 1 630 Kč

img

Dětský pokojíček, který je plný hraček doporučujeme vybavit také dětským povlečením a koberečky s postavičkami z pohádek a seriálů.

ZDlkM