Chcete, aby se Vaše dítě až si rozbalí svůj dárek rozzářilo jako sluníčko? Pak pro Vás máme to pravé. Fantastická a přitom zravá hračka v podobě jezdícího koníka PONNIE Vás určitě nezklame a spolu se svými dětmi zažijete dlouhé a dlouhé hodiny skvělé zábavy.
Krásné lampičky s LED osvětlením nabízíme i s dálkovým ovládáním.
Představujeme novou kolekci kufříků na kolečkách Joumma 2020. Kufříky lze použít také jako odrážedlo. Jsou vybaveny popruhem pro nošení přes rameno. Kufříky mohou díky svým rozměrům sloužit jako palubní zavazadlo. V kolekci je celá řada velmi atraktivních vzorů pro dívky i chlapce.
Úvod » Dětské povlečení » Povlečení Mickey a Minnie » MICRO Povlečení Minnie pink 03
Mikrovláknové povlečení Minnie Pink 03 je milým doplňkem do dětského pokoje dívek, kde utvoří útulné místo pro spokojený spánek. Povlečení na velkou postel je vyrobeno z příjemného mikrovlákna, které bude svoji majitelku příjemně hýčkat. Z přední strany povlečení vidíte zasněnou Minnie mezi puntíky. Myška nechybí ani na polštáři.
Zadní stranu lůžkovin představuje potisk puntíků na bílém podkladu.
Pokyny k údržbě:
Povlečení můžete vyprat naruby v pračce na 40°C.
Rozměr: 140/200, 70/90 cm
Materiál: 100 % Polyester Mikrovlákno
Zapínání: zip
Doporučujeme:
Dále můžeme doporučit k ložnímu prádlu prostěrad-la pro příjemně sladěnou postel.
Výrobce: | JERRY FABRICS | ||
Materiál: | 100% Polyester | ||
Rozměr: | 140/200, 70/90 cm | ||
Zapínání: | zip | ||
Motiv: | Minnie |